۱۹/۱۰/۱۳۹۶
photo_۲۰۱۸-۰۱-۰۹_۱۰-۳۸-۰۳

برگزاري تور صنعتي بازديد از کارخانه آلومينيوم ايران

    برگزاري تور صنعتي بازديد از کارخانه آلومينيوم ايران لينک خبر : ⬅️ http://www.alinclub.com/news.aspx?nid=15447
۲۱/۰۸/۱۳۹۶
photo_۲۰۱۷-۱۱-۱۱_۲۳-۰۸-۵۴

پنجمين كنفرانس بين المللي آلومينيوم ايران IIAC2018

پنجمين كنفرانس بين المللي آلومينيوم ايران IIAC2018
۰۹/۰۲/۱۳۹۶
قالب اکستروژن آلومینیوم بهفرد

مبتكر ايراني موفق به طراحي «موتور هيدرونيك» شد

مبتكر ايراني موفق به طراحي «موتور هيدرونيك» شد صنعتگر و مبتكر ايراني از طراحي موتوري خبر داد كه به گفته آن با حذف ميل‌لنگ و فلايويل […]
۱۵/۰۱/۱۳۹۶
قالب اکستروژن آلومینیوم بهفرد

سال نو مبارک

سال نو مبارک .
۰۲/۱۱/۱۳۹۵
آلومینیوم

لغو تحریم شرکت آلومینیوم ایران از سوي اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا تحریم شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی صنعت نفت (اوپیک)، شرکت مدیریت و عملیات بهره برداری پتروپار (POMC)، شرکت مهندسی و منابع پتروپارس (PRE) و […]
۲۶/۱۰/۱۳۹۵
قالب اکستروژن آلومینیوم بهفرد

تأثير طراحي H-BARها و تجهيزات جانبي در وان آندايزينگ و الکتروکالرينگ

عمليات آندايزينگ و الکتروکالرينگ، داراي دو وان مي‌باشد كه يکي از بحث‌هاي مهم در اين دو وان، دانسيتة انتقال الکترون است. طراحي مثلثي سازه در علامت […]
۲۲/۱۰/۱۳۹۵
قالب اکستروژن آلومینیوم بهفرد

نشانه امنيت براي معدنکاران آلومينا در بازار آلومينيوم

يک کارشناس بورس گفت: با توجه به اينکه تقاضا براي آلومينيوم در بازار همواره با ثبات لازم برخودار است و از طرف ديگر روند قيمت‌گذاري در اين محصول نشان دهنده فضاي رقابتي است ارمغان آن وجود امنيت لازم براي معدنکاران آلومينا در ايران خواهد بود.
۱۸/۱۰/۱۳۹۵
قالب اکستروژن آلومینیوم بهفرد

کمترین کاهش قیمت درمحصولات طویل آلومینیوم

قیمت متوسط فلز آلومینیوم در سال‌های اخیر روندی رو به کاهش را سپری کرده است. متعاقبا قیمت محصولات نیمه‌ساخته این فلز نيز متأثر از این کاهش قیمت با كاهش مواجه بوده‌اند. از این میان، محصولات طویل آلومینیوم به دلیل تقاضای گسترده‌ای که در صنایع مهم و پر مصرف آلومینیوم دارند، از این روند کم‌ترین تأثیر را پذیرفته‌اند.
۲۴/۰۸/۱۳۹۵
قالب اکستروژن آلومینیوم بهفرد

نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته

با پایان یافتن مرحله اول ثبت نام متقاضیان مشارکت در هشتمین نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته در همه گروهها، 94 % از فضای نمایشگاه تکمیل شده است . از 13 سالن مربوط به این نمایشگاه ، ظرفیت بیشتر سالنها بطور کامل تکمیل شده و فقط در چند سالن امکان پذیرش متقاضیان بطور محدود وجود دارد .
۱۳/۰۲/۱۳۹۵
اینورتر

چرا اینورتر ؟

چرا اینورتر ؟؟ چون دستگاه اینورتر وسیله ای است که الکتروموتور اسنکرون معمولی را در تمام دورها ( 1 دور در دقیقه تا 3 برابر دور نامی ) با حد اکثر قدرت نامی به گردش درمی آورد. اختراع اینورتر که در حقیقت یک مبدل است ( Voltage Source INVERTER ) توانسته تحول چشمگیری در صنایع ایجاد نماید . اینورتر با تبدیل ولتاژ شبکه به ولتاژ مستقیم DC و سپس با کنترل دو پارامتر ولتاژ و فرکانس قادر است موتور را در تمام دورها با حد اکثر قدرت به گردش در اورد.
۱۱/۰۲/۱۳۹۵
آلومینیوم

چهارمین کنفرانس بین المللی آلومینیوم ایران در راه است…

چهارمین کنفرانس بین المللی آلومینیوم ایران 22-23 اردیبهشت ماه 1395 هتل المپیک تهران
۰۸/۰۲/۱۳۹۵
اکسترودر

اولین پرس اکستروژن آلومینیوم Direct با کنترل PLC

اولین پرس اکستروژن آلومینوم Direct با کنترل PLC با قدرت 600 تن نیرو 6MN ساخت ایران مراحل تست سرد و گرم را با موفقیت سپری کرده و آماده تولید صنعتی می باشد .
۲۸/۰۱/۱۳۹۵
dies-for-solid-profiles2

طراحی قالب های اکستروژن

انواع قالب¬های اکستروژن انواع مختلف قالبهای اکستروژن به شرح ذیل قابل تقسیم بندی می¬¬باشد: 1- قالب¬های ساده (Solid Dies) 2- قالب با موادخور مستقل (Leadplate Dies) 3- قالب با حوضچه موادخور (Sink-In Dies) 4- قالب¬های پل¬دار (Bridge Dies) 5- قالب¬های عنکبوتی (Spider Dies) 6- قالب¬های روزنه¬ای (Porthole Dies) 7- قالب¬های روزنه¬ای یک¬تکه (One-Piece Hollow Dies)
۱۰/۰۳/۱۳۹۴
crthFileManager1

نمایشگاه نفت گاز پتروشیمی اردیبهشت ۹۴

۱۰/۰۳/۱۳۹۴
Extruded-1-12

اکستروژن آلومینیوم چیست؟

  شکل دادن فلزاتی از قبیل آلومینیوم فرآیند مشخصی است که بوسیله نیروی هیدرولیکی با فشار وارد قالب می گردد و به عنوان محصولات اکسترودی در […]